logo
EN / DE

Historie firmy

Historie firmy sahá do roku 2000, kdy nesla název Logisticplus s.r.o., kterou v roce 2009 převzal živnostník Josef Kopeček, pod jehož jménem vystupovala.
V roce 2012 byla firma z důvodu zvyšování kvalit nabízených služeb převedena na KOVO-Kopeček s.r.o.
V prvopočátku se firma zabývala pouze kooperacemi pro společnosti dodávající zboží do zahraničí. V současné době máme širokou škálu tuzemských i zahraničních odběratelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Našimi významnými partnery jsou společnosti zabývající se dřevozpracujícím, potravinářským, leteckým, chemickým a automobilovým průmyslem.

Jako malá rodinná firma se snažíme vyjít vstříc všem našim zákazníkům a dbáme na individuální přístup ke každému. Jsme schopni uspokojit jak soukromé osoby s výrobou drobných dílů, tak velké společnosti, které stále častěji požadují nejen výrobu jednotlivých dílů, ale i dodávky kompletních celků. Jsme schopni dodat součásti od milimetrových dílců po několikatunové svarky včetně opracování.

Svým umístěním 30 km severně od Brna jsme snadno dostupní nejen pro oblast Blanenska, Boskovicka, Brna a okolí, ale i pro celý Jihomoravský kraj.

Dopravu řešit nemusíte, vyřešíme za Vás.